Menüler

İletişim Bilgilerimiz

    0 505 728 61 55

   bilgi@sekteor.net

Seo İkinci Adım

Seo İkinci Adım

Nitelikli Backlink Nedir ? Nasıl Olmalıdır ? En nitelikli backlink karşılıksız olandır.

Düşünsenize, siz bile karşılıklı bir link değişimini kolayca anlayabilirsiniz. Karşılıksız backlink almakta en önemli avantaj ÇAPRAZ Değişimdir.

Orjinal İçerik Şüphesiz ki Google orjinal içeriği kolayca ayırabiliyor.Geliştirdiği algoritmalar sayesinde,kolayca kopya içeriği tespit eder.Bunun cezası değişebilir. Zaten kopya içerikle doldurduğunuz bir sayfada ön sıralarda çıkma hayalinden vazgeçin.Sitenizde bildiğiniz konularda makaleler yazın.Bakın inanın bu makalelerde hiçbir çıkarım yok. İnsanlara faydalı olmak ve bilgilerimi paylaşmak için yazıyorum.Sizin de insanlığa faydalı olduğunuzu Google anladığı gün, sizi ödüllendirecek, hiç merak etmeyin... Meta-Tag'lar ve SEO İlişkisi Kimilerine göre Meta-Taglar SEO'nun temel kaynağı. Ancak uzun bir süredir, SEO işi ile ilgileniyorum.

Kendime yönelik edindiğim tecrübelerim var,bu sebeple Meta-Tagların çok ciddi bir etkisini göremedim. Faydalı gördüğüm tek Meta-Tag '' description '' Meta-Tagıdır. Mutlaka sitenizde olmalıdır.

Sayfa içi SEO İşlemleri Bu kısım amatör kullanıcılar için biraz fazla tasarım bilgisi gerektirebilir. Google yeni web teknolojilerini her zaman çok sever, örneğin CSS 'e Google aşıktır Eski site içi düzenin ana kaynağı olan tabloları, Google bot hiç sevmez. Eski tip tasarımla kodlanmış sitelerinizi, eğer ciddi bir SEO Kampanyasına sokacak iseniz bütün tabloları kaldırıp sitenizi CSS'e göre yeniden kodlatın. Flash ve Resim Tabanlı İçerik Bildiğiniz üzere Flash hareketli bir ögedir. İnsanlar tasarımlarda görsellikten hoşlanırlar. Ancak şunu hiçbir zaman unutmayın ki bu hareketli ögeler insanlar içindir.

Sitenizi Flash ögelerle zenginleştirmek tabii ki güzel ancak botun bunları okuyamayacağı ve içinde yazan hiçbirşeyi anlayamayacağı düşünülürse, Flash içerik kullanmak pek akıl kârı durmuyor. Hatta neredeyse tüm browserlar artık flash yüklememektedir. Tamamı Flash kodlanmış bir site de kendine göre Profesyonel yöntemler ile SEO işlemine girse bile HTML gibi statik ve PHP/ASP/ASP.NET gibi dinamik bir içeriğin önünde oldukça zayıf bir rakiptir. Bu sebeple sitelerinizi Full Flash - Full Resim vb. şekilde kodlanmaktan kaçının. Unutmayın ki herşey görsellik değildir ve ziyaretçiniz olmadıkça istediğiniz kadar görsel siteniz olsun, müşteri potansiyelinizi arttıramazsınız.