Menüler

İletişim Bilgilerimiz

    0 505 728 61 55

   bilgi@sekteor.net

Seo İlk Adım

Seo İlk Adım

Backlink İnşaası (Link Değişimi) Kendinize bir backlink kaynağı oluşturmalısınız.

Bildiğiniz üzere PageRank mantığına göre, link verilen site güzeldir. Bu sebeple çeşitli Webmaster Forumlarına katkıda bulunun.R10.Net Forumlarında bulunan Link Değişim Forumu çok işinize yarayacaktır.

Siteniz yeni ise her site ile değişime girin, ancak oturmuş bir site iseniz ve belli PageRank değerlerine sahip siteleriniz varsa,muhakkak seçici olun.İçerikdaş siteler ile veya PageRank'i yüksek siteler ile değişimi tercih edin. En önemli husus ise karşılıklı link değişimi yapmayın.Google bunu algılayamayacak kadar aptal değil. Sadece ağzınıza bir parmak bal çalar, 1 hafta mutlu olursunuz, sonra tadacağınız acı biberin acısı uzun bir süre dilinizi yakacaktır.

Çapraz değişim en sağlıklısıdır... Çapraz değişimde bir site diğerine link verir, diğer site de başka bir siteye link verir. Böylece ikisi de en kaliteli backlink olan karşılıksız backlinkten faydalanır Dizinlere Ekleme Yolu ile Backlink İnşaası Sitenizi dizinlere eklemek backlink açısından çok önemlidir. Çoğu dizin karşılıksız ekler. Ve en değerli backlinkler karşılıksız backlinklerdir.