Menüler

İletişim Bilgilerimiz

    0 505 728 61 55

   bilgi@sekteor.net

Kurumsal Web Tasarımlar

Kurumsal Web Tasarımlar

Müşterilerinizin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renkleri ile bütünleşmiş, kurumsal web tasarım çözümlerimizden yararlanın.

Hazırlanan web siteniz tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışarak, Google, yahoo, bing gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alsın. Web 2.0 standartlarında hazırlanan kurumsal web tasarım çözümlerimizden yararlanarak, uluslararası web standartları uyumluluk konsorsiyumu olan W3C tarafından sertifikalanmış bir web sitene sahip olun. 
* Her yerden hızlı açılabilir, 
* Kurumsal kimliğin tarzı ile uyumlu, 
* Kullanıcı dostu, 
* Tüm tarayıcılarla (browser) uyumluluk, 
* Web 2.0 teknolojisi, 
* Profesyonel arama motoru optimizasyonu, 
* W3C sertifikası Kurumsal web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için info@sekteor.net e-mail adresimizden müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. 

WEB SİTENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ ( GENEL ) : 
1.) Size Özgü Kodlama : Sistem tamamen kendi yazılımımız olup, hiçbir global sistemden ( joomla, phpnuke gibi hazır tasarım web siteleriyle alakası asla yoktur) yararlanılmamıştır. Kaynak kodlar tamamen bize özgü olduğu için sistem güvenlik anlamında yüksek seviyelidir. 
2.) Haber Ekleme / Güncelleme / Silme Sistemi : Web sitelerini kullanabilen herkesin rahatlıkla yönetebileceği haber ekleyip güncelleyebileceği yada silebileceği sistem. 

NOT 1 : “Metin Editörü” : Haber, duyuru, etkinlik gibi metinsel işlem yapılan alanlarda metin editörü vardır ve eklenilen metinlerde yazı renk ve boyut gibi bir çok ayarlamalar yapılabilmektedir. 

NOT 2 : “Çoklu Resim&Dosya Ekleme Sistemi” : Haber, etkinlik, resim vs eklerken birden fazla dosyanın aynı anda seçilip, yüklenebilmesi özelliğidir. Örneğin aynı anda 50 tane resim, 10 tane word dosyası, 5 tane rar dosyası aynı anda seçilip yüklenebilmektedir. Yüklenilen bu resim ve dosyalar habere ait bir ek olarak listelenmektedir. 

3.) Menü Ekleme / Güncelleme / Silme Sistemi : Yeni menü kategorileri oluşturulmasına, güncelleme ve silme özelliklerine sahip menü yönetim sistemi mevcuttur. Eklenilen menü kategorilerinin yerleri değiştirilebilmekte ( sol-sağ ve yukarı-aşağı ), menü içerisine eklenmiş bağlantıların da sırası değiştirilebilmektedir. 
4.) Duyuru Ekleme / Güncelleme / Silme Sistemi : Duyuru modülü mevcuttur. 
5.) Kurum Yöneticisi Ekleme / Güncelleme / Silme : Kurum amiri; detaylı bilgilerine ulaşılabilmekte ve yine kurum amirinin kendisinin yayımladığı makale ve fotoğraf albümüne gidilebilmektedir. 
6.) Genel Ayarlar / Banner ve Sayfa Altı Bilgi Sistemi : Web sitenin web arama modülüne uygun olarak başlık, meta tanımlamaları, banner ve sayfa altı bilgisini düzenleyebildiğimiz sistem. 
7.) Personel Ekleme / Güncelleme / Silme Sistemi : Kurum çalışanlarını kategorik olarak ekleyebildiğimiz, güncelleme ve silme işlemlerini yapabildiğimiz sistem. 
8.) Makale ve Soru - Cevap Modülü Sistemi : Rehberlik modülü olarak kullanılan, rehber öğretmenlerin makale yayımlayabildiği ve sorulan sorulara gizli yada açık cevap verilebilen sistem. 
9.) Anket Ekleme / Silme Sistemi : Web sayfamızda anket yayınlamak istediğimizde kullanabileceğimiz gelişmiş anket sistemi. 
10.) Mail Yönetimi Sistemi : Web siteniz üzerinden eklediğiniz mail adreslerine toplu yada tekil mail gönderebileceğimiz mail yönetim sistemi. 
11.) Video Galerisi Ekleme / Güncelleme / Silme : Web alanımıza eklemiş olduğumuz videolar listelenmekte ve istediğimiz videoyu tıklayarak izleyebilmekteyiz. 
12.) Fotoğraf Albümü Ekleme / Güncelleme / Silme : Kategorize edilmiş fotoğraf görüntüleme sistemine ulaşabilirsiniz. Fotoğraf galerisi de çoklu resim ekleme sistemine sahip olup, aynı anda 50-100 tane resmi seçip yükleyebilmenize olanak tanır. 
13.) Yönetici Onaylı Ziyaretçi Defteri Sistemi : Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların, site yada çeşitli konularda mesajlarını bıraktıkları alan. Bu sistem de de yöneticiler gelen mesajları okuyup, eğer etik bir sorun teşkil etmiyorsa yayımlarlar. 
14.) Evrak ve Doküman Ekleme / Silme Sistemi : Yönetim panelinden yayımlamak istediğimiz bilgi ve belgeleri ( Word, Excell, PowerPoint, rar, zip dosyalar gibi ) yayımlayabildiğimiz sistem. 
15.) Logo Ekleme / Silme Sistemi : Web sayfamızın sol alt köşesine resimli bağlantılar ekleyebildiğimiz sistem. 
16.) Yönetici Girişi ve Güvenlik Sistemi : Ekstra rastgele resim üreten, doğrulama kodlu bir sistem olup daha fazla güvenlik seviyesine sahiptir. 
17.) Güvenli Web Arayüzü Sistemi : Web sitemiz SQL Enjection, Flue, AutoRobot otomatik şifre kırıcıları ( Password Cracker ) gibi zararlı yazılım ve hacker saldırılarına karşı Güvenlik Paketi ile donatılmıştır. 
18.) Hızlandırılmış Web Sistemi : Web Sitemizde sayfaların hızlı yüklenmesini, silme, kaydetme vb işlemlerde zaman kaybını azaltmak ve site gezintisini hızlandırmak için ileri düzey AJAX kodlama tekniği kullanılmıştır. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ : 
WEB : www.sekteor.net // Mail : bilgi@sekteor.net // Tel : 0 505 728 61 55