Menüler

İletişim Bilgilerimiz

    0 505 728 61 55

   bilgi@sekteor.net

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor.

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor. Çünkü web sitesi ne kadar etkileyici ve kullanışlı olursa olsun, web sitesini ziyaret edecek kullanıcılar olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Arama motoru optimizasyonu ile Google gibi arama motorlarında işinizle alakalı kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanıyor. 

KELİME BAZLI ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU 
Analiz süreci tamamlanmış anahtar kelimelerle optimizasyonu hazırlanmış web siteleri, anahtar kelimelerin rekabet gücüne paralel olarak arama motorlarında üst sırala yükseliyor. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

PAGERANK YÜKSELTME 
Pagerank, Google’ın web siteniz için belirlediği kalite notudur. Google web sitenizin Pagerank değerini 0/10 arası bir not ile belirlemektedir. Bu not, web sitenizde yer alan bir çok unsurla alakalıdır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 


OPTİMİZASYON FİYATLARI 
Web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için tüm kurumların rahatlıkla sipariş verebileceği ekonomik çözüm paketlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 

GOOGLE ADWORDS ÇÖZÜMLERİ 
Web sitenizin açıldığı ilk günde telefonlarınızın çalmasını ister misiniz%253F Google Adwords reklam çözümü ile hizmet alınan gün içerisinde telefonlarınız çalmaktadır. Unutmayın! : Arama motoru optimizasyonu emek ve süre isteyen bir iştir. Web sitenizin Arama Motorlarında üst sıralarda çıkması için en iyi çözümleri SekteoR.NET olarak bizden alabilirsiniz.